O szkole

Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1997 roku prowadząc m.in. praktyki dla słuchaczy Technikum Inscenizacji Teatralnych, a także kursy otwarte. Dzięki naszej działalności wiele osób bezrobotnych uzyskało zatrudnienie lub uruchomiło własne firmy. Nasze szkolenia odwiedziło wielu obecnie znakomitych realizatorów, a także wielu znanych artystów, którzy pogłębiali wiedzę na potrzeby własnej pracy artystycznej.


Wiele lat pracy zaowocowało rozwojem firmy, zmianami programowymi, lokalowymi oraz ciągłym doskonaleniem form przekazywania wiedzy z tak trudnej dziedziny opartej o techniczne i artystyczne elementy. Oferujemy szkolenia certyfikowane, policealną szkołę dwuletnią i roczną oraz studia podyplomowe. Obecnie rozszerzamy naszą działalność o takie kierunki jak: Aktorstwo, Grafika komputerowa oraz Aranżacja wnętrz.

  • Aktorstwo
  • Grafika
  • Aranżacja wnętrz
 

INFORMACJE OGÓLNE

Naszą nową ofertę kierujemy do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwijaniem swoich pasji a także zdobyciem nowych kwalifikacji. Oferujemy Państwu naukę na kierunkach artystycznych w trybie rocznym – Dekoracja Wnętrz, oraz w trybie dwuletnim – Aktorstwo i Grafika Komputerowa. Zajęcia prowadzimy na podstawie nowoczesnych, autorskich programów nauczania, odbywają się one w systemie zaocznym (sobota i niedziela), co dwa tygodnie.

ATRAKCYJNA FORMA NAUKI

Nasi słuchacze mają zapewniony wysoki poziom nauczania dzięki rewelacyjnej, dobrze dobranej kadrze dydaktycznej i profesjonalnym narzędziom pracy. Od samego początku nauka na wszystkich kierunkach odbywa się w formie praktycznej, dzięki czemu umożliwiamy realizację różnorodnych zainteresowań i pasji.

CIEKAWE I RÓŻNORODNE ZAWODY

W naszych szkołach macie Państwo możliwość zdobycia ciekawego zawodu jak np. aktor, grafik komputerowy, dekorator wnętrz. Oferta skierowana jest zarówno do osób młodych niemających jeszcze wyuczonego zawodu, jak i dorosłych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Głównym celem naszej szkoły jest to, żeby nasi słuchacze zdobyli solidne przygotowanie do zawodu, które będą mogli skutecznie wykorzystać. Do szkoły może zapisać się każdy, bez względu na wiek, ponieważ każdy moment jest dobry na rozwój, zmiany oraz podejmowanie nowych wyzwań a także spełnianie swoich marzeń. Jesteśmy przekonani, że nasze szkoły mają ogromny potencjał, dzięki któremu nasi absolwenci zostaną doskonale przygotowani do pracy w wybranym zawodzie.

RYNEK PRACY

Swoje pasje oraz plany zawodowe nasi absolwenci mogą realizować we wszystkich dziedzinach związanych z kulturą, sztuką czy rozrywką. Na rynku pracy jest ogromne zapotrzebowanie na utalentowanych, otwartych ludzi, którzy po ukończeniu takich kierunków jak: Aktorstwo, Grafika Komputerowa, Aranżacja Wnętrz mogą podjąć pracę niemal w każdym miejscu na ziemi.

Skontaktuj się z nami

Telefon

796 000 707